Akcja Ferie z GOK – garść wspomnień

W poniedziałek po feriach wszyscy uczniowie grzecznie zaczęli zajęcia w szkole po 2 tygodniach przerwy, które dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Miedźnie nie oznaczały „nicnierobienia”.

Jeśli śledziliście nasz profil, to wiecie, ile się działo i co się działo.

Dla tych, którzy nie zaglądają do nas regularnie lub zaglądają, ale chcą przeżyć to jeszcze raz, zamieszczamy kilka ujęć z akcji „Ferie z GOK”, którą uważamy za bardzo udaną.

Virtual Reality, warsztaty tworzenia kolaży, paintball, muzeum archeologiczne, tyflografika… Można wymieniać jeszcze długo, ale lepiej zerknąć na zdjęcia.

W tym miejscu dziękujemy Rodzicom wszystkich dzieci, które przez te dwa niezapomniane tygodnie skorzystały z naszej oferty. Cieszymy się, że darzycie nas zaufaniem i że możemy dla Was pracować!!!

Za nieocenioną pomoc dziękujemy też wolontariuszom: Justyna Murawska, Maria Morga, Dominik Murawski, Michał Pitek.